Visjon: en verden av muligheter!

Postadresse:

Postmottak, 9479 Harstad

Ledelse

Enhetsleder: Hilde Olsen
Mobil: 957 08 404
E-post: hilde.olsen@harstad.kommune.no

Avdelingsleder/ stedfortreder: Rebekka Eilertsen
Mobil: 412 47 079
E-post: rebekka.eilertsen@harstad.kommune.no 

Avdelingsleder: Unn Lunde
Mobil: 477 00 858
E-post: Unn.Lunde@harstad.kommune.no

Avdelingsleder: Gunn-Torill Høisett
Mobil: 913 15 419
E-post:  Gunn-Torill-Hoiseth@harstad.kommune.no

Avdelingsleder: Sigrid Skoglund

Mobil: 908 32 056

E-post: Sigrid.Skoglund@harstad.kommune.no

Avdelingsleder: Elisabeth Helmersen

Mobil: 454 24 348

E-post: elisabeth.helmersen@harstad.kommune.no

Driftsplan

Du kan laste ned driftsplanen for Heggen barnehager som PDF-dokument.

Barnehager