Trenger du å komme i kontakt med oss i hjemmetjenesten

Sentralbord Harstad kommune
Tlf 77 02 60 00
Åpningstid kl 09.00 – 15.00 man -fre, utenom høytider.

Fellesnummer til  hjemmetjeneste​ 
Tlf 770 27 711
Åpningstid 07.30-9-00 og 13.00-17.00
Du får valgmuligheter som sørger for viderekobling til rett avdeling.
Nattjenesten er bemannet fra klokken 22.20-08.00. 

Hva lurer du på?

Fakturaspørsmål: ta kontakt med administrasjonskonsulent (se kontaktinformasjon lenger ned)
Trenger du å gi beskjeder som omhandler det du får av helsehjelp; ta kontakt med 770 27711
Er du pårørende og trenger å komme i kontakt med avdelingen; ta kontakt med 770 27711

Administrasjonskonsulenter                                                            
Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Ingrid Kolbeinsen
Tlf 909 87 197
E-post Ingrid.kolbeinsen@harstad.kommune.no

Kristine Rasmussen
Tlf 46817308
Kristine.Rasmussen@harstad.kommune.no

 


Avdeling Psykisk helse 
Besøksadresse: Stikkveien 7
E-post til ansvarsvakt​: Ansvarsvakt.Psykiatritjenesten@harstad.kommune.no

Avd.leder
Ole Kristian Lundberg
Tlf 917 65 236
E-post Ole.Lundberg@harstad.kommune.no

Driftskoordinator
Cathrine Nilsen
Tlf 957 55 074
E-post: Cathrine.Nilssen@harstad.kommune.no


Avdeling Kanebogen
Besøksadresse: Fredlyveien 4
E-post til ansvarsvakt Ansvarsvakt.Hjemmetjenesten.Kanebogen@harstad.kommune.no

Avd.leder
Tone Ditlefsen Hansen (konstituert)
Tlf 481 46 053
E-post tone.ditlefsen.hansen@harstad.kommune.no 

Driftskoordinator
Gunnhild Laly Bakken 
91910780
gunnhild.bakken@harstad.kommune.no


Avdeling Sørvik
Besøksadresse: Melvikveien 35, inngang baksiden, 2.etg
E-post til ansvarsvakt Ansvarsvakt.hjemmetjenesten.sorvik@harstad.kommune.no

Avd.leder
Vivian Andreassen
Tlf 905 65 215
Vivian.Andreassen@harstad.kommune.no

Driftskoordinator
Silvie Hansen
Tlf 918 64 113
Silvie.Hansen@harstad.kommune.no


Avdeling Sentrum og Nattjenesten
Besøksadresse: Heggen Alle, avd. hjemmetjenesten

E-post til ansvarsvakt dag/aften/helg 
AnsvarsvaktHjemmetjenesten.Sentrum@harstad.kommune.no

E-post til ansvarsvakt natt 
Ansvarsvakt.NattjenestenHK@harstad.kommune.no

Avd.leder
Tone Skoglund
Tlf 479 06 469
E-post toneskoglund@harstad.kommune.no

Driftskoordinator
Inge Fagerland
Tlf 481 16 324
E-post Inge.Fagerland@harstad.kommune.no

 


Avdeling Nord
Besøksadresse: Bergseng veien 6, U.etg
E-post til ansvarsvakt Ansvarsvakt.Hjemmetjeneste1Nord@harstad.kommune.no

Avd.leder
Mone-Iren Furu
Tlf 907 01 252
E-post Mone-Iren.Furu@harstad.kommune.no

Driftskoordinator
Belinda Bendixen
Tlf  907 05 725
E-post Belinda.Bendixen@harstad.kommune.no


Enhetsleder​
Torill Skår
Tlf: 97191572 
torill.skar@harstad.kommune.no
Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Fagutvikler 
Linda Kvam Hanssen
Tlf 903 61 827
E-post Linda.hanssen@harstad.kommune.no
Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg


Demenskoordinator
Marit Kristiansen
Tlf 980 58 391
E-post Marit.Kristiansen@harstad.kommune.no
Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Hukommelsesteam
Hukommelsesteamet@harstad.kommune.no
Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg
Torill Pettersen
Tlf 918 41 837


Kreftkoordinator
Liv Anne Pedersen
Tlf 911 76 140
E-post Liv.Anne.Pedersen@harstad.kommune.no
Besøksadresse: Heggen Alle 15, avd. hjemmetjenesten


Nettverks og fritidskoordinator
Karin Anna Øvervatn
Tlf 957 68 302
E-post Karin.Overvatn@harstad.kommune.no
Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg