Sentralbord Harstad kommune

08.00 – 15.30
Tlf 77 02 60 00

Sentralbord hjemmetjeneste​

​På ettermiddag, natt og helg, bruk sentralbordnummeret for kontakt med de ulike avdelinger.​
Tlf 77 02 77 11

​Administrasjons konsulenter

Dersom du trenger hjelp til orientering for rett hjelp ta kontakt med administrasjons konsulentene.

 

Ingrid Kolbeinsen
Tlf 909 87 197
E-post Ingrid.kolbeinsen@harstad.kommune.no

Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Anita Moen
Administrasjonskonsulent
Tlf 909 90 229
E-post Anita.moen@harstad.kommune.no

Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Enhetsleder​
Sissel Fenes
Tlf 958 00 182
E-post: Sissel.Fenes@harstad.kommune.no

Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Fagutvikler 
Linda Kvam Hanssen
Tlf 903 61 8 27
E-post: Linda.hanssen@harstad.kommune.no

Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Demenskoordinator
Marit Kristiansen
Tlf 980 58 391
E-post Marit.Kristiansen@harstad.kommune.no
Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Hukommelsesteam
Hukommelsesteamet@harstad.kommune.no
Tlf 918 41 837
Therese D. Bjørnnes
Torill Pettersen
Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Kreftkoordinator
Liv Anne Pedersen
Tlf 911 76 140
E-post Liv.Anne.Pedersen@harstad.kommune.no
Besøksadresse: Heggen Alle 15, avd. hjemmetjenesten

Nettverks og fritidskoordinator
Karin Anna Øvervatn
Tlf 957 68 302
E-post Karin.Overvatn@harstad.kommune.no
Besøksadresse: Storgata 5, 4.etg

Avdeling Psykisk helse 
Besøksadresse: Stangnesveien 41

E-post til ansvarsvakt​:  Ansvarsvakt.Psykiatritjenesten@harstad.kommune.no

Avd.leder
Ole Kristian Lundberg
Tlf 917 65 236
E-post Ole.Lundberg@harstad.kommune.no
Driftskoordinator
Cathrine Nilsen
Tlf 957 55 074
E-post: Cathrine.Nilssen@harstad.kommune.no

Avdeling Kanebogen
Besøksadresse: Fredlyveien 4
E-post til ansvarsvakt:  Ansvarsvakt.Hjemmetjenesten.Kanebogen@harstad.kommune.no

Avd.leder
Irene Utmo
Tlf 917 84 762
E-post Irene.Utmo@harstad.kommune.no
Driftskoordinator
Tlf 997 26 191
E-post 
Avdeling Sørvik
Besøksadresse: Melvikveien 35, inngang baksiden, 2.etg

E-post til ansvarsvakt:  Ansvarsvakt.hjemmetjenesten.sorvik@harstad.kommune.no

Avd.leder

Vivian Andreassen
Tlf 905 65 215

E-post Vivian.Andreassen@harstad.kommune.no
Avdeling Sentrum og Nattjenesten
Besøksadresse: Heggen Alle, avd. hjemmetjenesten

E-post til ansvarsvakt dag/aften/helg: AnsvarsvaktHjemmetjenesten.Sentrum@harstad.kommune.no

E-post til ansvarsvakt natt:  Ansvarsvakt.NattjenestenHK@harstad.kommune.no

Avd.leder
Annett-Vibeke Fløistad

Tlf 469 17 006

Annett-Vibeke.Floistad@harstad.kommune.no

Driftskoordinator
Inge Fagerland
Tlf 481 16 324/ 77027422
E-post Inge.Fagerland@harstad.kommune.no
Avdeling Nord

Besøksadresse: Bergseng veien 6, U.etg

E-post til ansvarsvakt: Ansvarsvakt.Hjemmetjeneste1Nord@harstad.kommune.no

Avd.leder
Mone-Iren Furu
Tlf 907 01 252/ 77027621
E-post Mone-Iren.Furu@harstad.kommune.no
Driftskoordinator
Anne-Line Johansen
Tlf 907 05 725
E-post Anne.Johansen@harstad.kommune.no