Om cookies A A A Høy kontrast RSS YouTube Flickr
AvtaleGiro/eFaktura Meld deg som frivillig Organisasjon Kontaktinfo Nettkart English
Harstad kommune
Logo Trygge lokalsamfunn/Safe Community
Du er her: Hjem/Administrasjon/For ansatte/Tillitsvalgte

Tillitsvalgte

Alfabetisk oversikt over tillitsvalgte i Harstad kommune.

Bibliotekarforbundet

Hovedtillitsvalgt:
Tor Holmstad, Harstad bibliotek
E-post: tor@harstad.folkebibl.no

Delta - en arbeidstakerorganisasjon i YS

Hovedtillitsvalgt:
Beate Monsen
Telefon: 48 21 55 76
E-post: Beate.Monsen@harstad.kommune.no

Den norske legeforening

Hovedtillitsvalgt:
Inger Ingemann
E-post: ingeraingemann@hotmail.com

Fagforbundet avd. 194 - Harstad

Hovedtillitsvalgte:
Rita Hansen, Rådhus 1B E-post: rita.hansen@harstad.kommune.no
Knut Steen, Rådhus 1B E-post: knut.steen@harstad.kommune.no
Eva Granås, Rådhus 1B E-post: Eva.Granas@harstad.kommune.no

FO - Harstadklubben

Fellesorganisasjonen for barnevernspedagoger, sosionomer og vernepleiere.

Hovedtillitsvalgt:
Kristine Rasmussen, Omsorg Sør
E-post: kristine.rasmussen@harstad.kommune.no

Plasstillitsvalgte:

Laila B. Dischington, Barne- og ungdomstjenesten
E-post: laila.dischington@harstad.kommune.no

Tlf: 91565312


Lindelill Lorentzen, Barne- og ungdomstjenesten
E-post: lindelill.lorentzen@harstad.kommune.no

Ellinor Martinsen, NAV
E-post: ellinor.martinsen@nav.no 
Tlf: 41638730

Juristforbundet, avd. Harstad

Hovedtillitsvalgt:
Jo Bäckstrøm Iversen  

E-post: jo.backstrom.iversen@harstad.kommune.no

Lederne - Norges ledelsesorganisasjon

Hovedtillitsvalgt:
Stine Iversen, Harstad bibliotek     

E-post: stine.iversen@harstad.kommune.no                                                                                                 

Musikernes fellesorganisasjon

Hovedtillitsvalgt:
Linda Liljevangen, Harstad kulturskole

E-post: Linda.Liljevangen@harstad.kommune.no

Naturviterne

Hovedtillitsvalgt:
Per Eldar Karlsen, Areal- og byggesakstjenesten
pereldar.karlsen@harstad.kommune.no

Vara:

Marius Nilsen, Areal- og byggesakstjenesten

E-post: marius.nilsen@harstad.kommune.no

Norges Ingeniørorganisasjon - NITO

Hovedtillitsvalgt:
Thomas Kirksæther, Areal- og byggesakstjenesten

E-post: thomas.kirksaether@harstad.kommune.no

Norsk Ergoterapeutforbund

Fungerende hovedtillitsvalgt:
Trine Lyså, Helsehuset 
E-post: Trine.Lysa@harstad.kommune.no

Norske Fysioterapeuters forbund

Hovedtillitsvalgt:
Bodil Aaløkken Hovrud, Helsehuset
E-post: Bodil.Hovrud@harstad.kommune.no

Norsk Lektorlag

Hovedtillitsvalgt:
Espen Strand, Kanebogen skole
Tlf: 913 30 280

E-post: Espen.Strand@oppvekst.harstad.kommune.no

Norsk Psykologforening

Hovedtillitsvalgt:
Anita Lovise Rimpi, Helsehuset
Tlf: 906 49 331

E-post: Anita.Rimpi@harstad.kommune.no

Norsk skolelederforbund

Hovedtillitsvalgt:
Britt Krogh Johansen, Harstad kommune
E-post: Britt.Johansen@oppvekst.harstad.kommune.no
Tlf: 95 44 45 04

NSF Norsk sykepleierforbund

Hovedtillitsvalgt:
Siv-Tone Furu, Rådhus 1B

E-post: siv-tone.furu@harstad.kommune.no

Vara:
Linda Kvam Hanssen, Hjemmetjenesten Heggen

E-post: Linda.Hanssen@harstad.kommune.no

Samfunnsviternes fagforening

Hovedtillitsvalgt:
Wibeche A. Ingebrigtsen, PPT

E-post: Wibeche.Ingebrigtsen@harstad.kommune.no

Skolenes landsforbund

Hovedtillitsvalgt:
Viggo Gotliebsen, Bergseng skole

E-post: Viggo.Gotliebsen@oppvekst.harstad.kommune.no

Tekna

Tillitsvalgt:
Monica Larssen, Fagstab, Rådhus 1B

E-post: monica.larssen@harstad.kommune.no

Utdanningsforbundet

Leder og vara HTV
Morten Rennemo
E-post: morten.rennemo@harstad.kommune.no

HTV og nestleder
May Lill Kornbakk
E-post: May.Kornbakk@harstad.kommune.no

Vara HTV med hovedfokus på barnehage
Torunn Stene Jonassen
E-post: Torunn.Jonassen@harstad.kommune.no

8. februar 2011
Sist oppdatert: 22. november 2017
Powered by CustomPublish AS