Om cookies A A A Høy kontrast RSS YouTube Flickr
AvtaleGiro/eFaktura Meld deg som frivillig Organisasjon Kontaktinfo Nettkart English
Harstad kommune
Logo Trygge lokalsamfunn/Safe Community
Du er her: Hjem»Kultur og fritid»Kontakt oss

KONTAKT OSS

Halvard Bakklund, enhetsleder Kulturenheten, Halvard.Bakklund@harstad.kommune.no, tlf. + 47 770 26  265

Linda Liljevangen, avdelingsleder Harstad Kulturskole, linda.liljevangen@harstad.kommune.no, tlf. + 47 770 26 267

Kasper Munk, avdelingsleder Barn og unge fritid, kasper.munk@harstad.kommune.no, tlf +47 770 26 238

 

Maren Aurebekk, kulturrådgiver,              maren.aurebekk@harstad.kommune.no, tlf +47 770 26 264

Kirsten Slagstad, konsulent Harstad Kulturskole, Kirsten.Slagstad@harstad.kommune.no, tlf + 47 770 26 263

Anne-Grete Roulund, fritidsleder,

anne-grete.roulund@harstad.kommune.no, tlf + 47 77 02 62 58

Tommy Vandalsvik, redaktør, Radio Harstad, tommy@radioharstad.no, tlf + 47 770 61 430 

Eli-Jeanette Olsen, park- og idrettsrådgiver,                                                                                                                                                                                                      eli-jeanette.olsen@harstad.kommune.no, tlf +47 770 26 855

 

 

25. oktober 2016
Sist oppdatert: 19. juli 2017
Powered by CustomPublish AS