• Halvard Bakklund, enhetsleder Kulturenheten, Halvard.Bakklund@harstad.kommune.no , tlf.770 26  265
  • Linda Liljevangen, avdelingsleder Harstad Kulturskole, linda.liljevangen@harstad.kommune.no, tlf. 770 26 267
  • Kasper Munk, avdelingsleder Barn og unge fritid, kasper.munk@harstad.kommune.no, tlf 770 26 238
  • Maren Aurebekk, kulturrådgiver, maren.aurebekk@harstad.kommune.no , tlf. 770 26 264
  • Kirsten Slagstad, konsulent Harstad Kulturskole, Kirsten.Slagstad@harstad.kommune.no , tlf 770 26 263
  • Anne-Grete Roulund, fritidsleder, anne-grete.roulund@harstad.kommune.no  tlf 77 02 62 58
  • Tommy Vandalsvik, redaktør, Radio Harstad, tommy@radioharstad.no  tlf 770 61 430 
  • Eli-Jeanette Olsen, park- og idrettsrådgiver, eli-jeanette.olsen@harstad.kommune.no  tlf 770 26 855