Om cookies A A A Høy kontrast RSS YouTube Flickr
Meld deg som frivillig AvtaleGiro/eFaktura Organisasjon Kontaktinfo Nettkart English
Harstad kommune
Logo Trygge lokalsamfunn/Safe Community
Du er her: Hjem»Politikk»Politiske partier

Politiske partier

Liste over politiske partier i Harstad kommune, med kontaktinfo til partiet samt leder og gruppeleder.

 

Fremskrittspartiet

Harstad Fremskrittsparti

Antall representanter i kommunestyret: 8
Postboks 457, 9484 Harstad
Nettside for Harstad FrP 

Gruppeleder:

Eivind Stene
Bergveien 25
9408 Harstad
E-post: eivind@stene-as.no
Mobil: 908 23 664

Lokallagsleder:

Eivind Stene
Bergveien 25
9408 Harstad
E-post: eivind@stene-as.no
Mobil: 908 23 664


Arbeiderpartiet

Harstad Arbeiderparti

Antall representanter i kommunestyret: 13
Internett: http://www.harstad.arbeiderparti.no

Leder

Sigrid Ina Simonsen

Hans Egedes gate 44, 9406 Harstad

E-post: sigridina@gmail.com

 

Mobil: 90955070

 

Gruppeleder

Kari-Anne Opsal

Hinnsteinveien 29, 9415 Harstad

E-post: kari-anne.opsal@harstad.kommune.no
 

Mobil: 90681275


Høyre

Harstad Høyre

Antall representanter i kommunestyret: 4
Internett: http://www.harstad.hoyre.no

Leder

Einar Jahre Mustaparta
Mustapartajordet 41, 9403 Harstad
E-post: e-must@online.no
Mobil: 991 65727

Gruppeleder

Marie Modal
Postboks 826
9488 Harstad
E-post: marie@harstad-dyreklinikk.no
Mobil: 90166216


Senterpartiet

Harstad Senterparti

Antall representanter i kommunestyret: 2
Internett: http://www.senterpartiet.no

Leder

Alf Fagerheim
Leirvågveien 250
9426 Bjarkøy
E-post: alf.fagerheim@gmail.com
Mobil: 97146610

Gruppeleder

Noralf Leitring
Alvestad
9423 Grøtavær
E-post: Noralf.leitring@harstad.kommune.no
Mobil: 48048240


Venstre

Harstad Venstre

Antall representanter i kommunestyret: 4
Internett: http://www.venstre.no/troms/harstad

Leder

Trond Ingebrigtsen
Fruhallarn 49, 9409 Harstad
E-post: trondbirger@hotmail.no
Mobil: 959 38450

Gruppeleder

Jan Fjellstad
Eineberggt. 7A
9405 Harstad
E-post: jafjell@venstre.no
Mobil: 91515673


Kristelig folkeparti

Harstad Kristelig Folkeparti

Antall representanter i kommunestyret: 1
Internett: Harstad KrF

Leder/gruppeleder

Per Pedersen
Linberget 20, 9420 Lundenes
E-post: per.pedersen@hlink.no
Mobil: 971 41 426


Rødt

Rødt

Antall representanter i kommunestyret: 1
Internett: http://www.harstad.rv.no

Leder/gruppeleder

Ingrid Klein Hedlund
Forholtbakken 3B
9409 Harstad
E-post: hedlund73@hotmail.com
Mobil: 48256722

 


Sosialistisk venstreparti

Harstad Sosialistisk Venstreparti

Antall representanter i kommunestyret: 1
E-post: harstad@sv.no
Internett: sv.no/troms/harstad

Leder

Vegar Hoel
Fagervikveien 158, 9426 Bjarkøy
E-post: Ve-hoe@online.no
Mobil: 46446634

Gruppeleder

Johnny Kristiansen
Heggen Alle 78F, 9407 Harstad
E-post: johnny.kristiansen57@gmail.com
Mobil: 41765970


Miljøpartiet de grønne

Miljøpartiet de grønne

Antall representanter i kommunestyret: 1
E-post: harstad@mdg.no
 

Leder/gruppeleder

Lars Jørgen Høe
Osnesveien 14
9414 Harstad
E-post: capusines@hotmail.com
Mobil: 953 32926

3. februar 2011
Sist oppdatert: 30. desember 2016
Powered by CustomPublish AS